Rodinná dovolená do celého světa 

Super Cestování

Obchodní podmínky


obchodní podmínky na Super cestování.mzf.cz

 

Úvodní ustanovení

 

Tyto obchodní podmínky jsou součástí uzavřené smlouvy o zprostředkování zájezdů, na základě které se cestovní agentura Super cestování.mzf.cz , se sídlem Na Borkách 51, 54401 Dvůr Králové nad Labem, zavazuje umožnit klientům prostřednictvím webové stránky www.super-cestovani.mzf.cz, provést výběr zájezdu, jeho rezervaci a následně uzavřít cestovní smlouvu.

Smlouva o obstarání zájezdu je uzavřena v okamžiku, kdy:
a) klient odešle nezávaznou objednávku zájezdu a potvrdí souhlas se zněním těchto obchodních podmínek, anebo
b) klient uzavře smlouvu o obstarání zájezdu elektronickou formou CA.

Klient se na základě smlouvy o obstarání zájezdu zavazuje za objednaný a potvrzený zájezd zaplatit na účet CA jeho cenu, a to za podmínek uvedených v těchto obchodních podmínkách, které vycházejí z podmínek jednotlivých cestovních kanceláří (dále jen CK).

Cestovní agentura Super cestování.mzf.cz je autorizovaným prodejcem zájezdů cestovních kanceláří (dále jen CK), se kterými má uzavřeny smlouvy o obchodním zastoupení k prodeji jejich zájezdů. Všechny cestovní kanceláře, jejichž zájezdy jsou nabízeny prostřednictvím CA, jsou řádně pojištěny proti úpadku CK. Doklad o tomto pojištění předloží CA zájemci o uzavření cestovní smlouvy na jeho žádost k nahlédnutí. U každého zájezdu je uvedena v propagačních, nabídkových a jiných materiálech, včetně jejich elektronických forem, CK, pro niž je zájezd zprostředkováván.

 

Ceny nabízených zájezdů jsou shodné s cenami zájezdů pořádajících CK

Provozovatel webu Super cestování.cz si vyhrazuje právo na opravu případných nepřesností, které mohou vzniknout při ručním přepisu zájezdů do databáze webové stránky www.super-cestovani.mzf.cz (zejména překlepy popisu zájezdu nebo názvu lokality, které nemají vliv na určitost popisu a nezpůsobily změnu ceny nebo místa zájezdu). Také si vyhrazuje právo na možné již neaktuální nabídky CK, které by byli na webové stránce www.super-cestovani.mzf.cz uvedeny.

 

 

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde